BAM! Boosheid ontmoetingsdag
Je hebt vast wel eens gehoord van vechten, vluchten of bevriezen. Simpel gezegd, als je in een bedreigende situatie nog kunt vechten of vluchten, kan je iets dóen en is de kans op trauma kleiner. De energie kan weg, je voelt je minder machteloos. Maar als je niets kunt doen, niet kunt ontsnappen aan het gevaar, dan blijven bevriezen en dissociatie over. We willen deze dag mindfull van bevriezing naar bevrijding bewegen. De beweging die je toen niet kon maken alsnog afmaken en (trauma)energie bevrijden.
Meer lezen
Klank & Cacao
Een liefdevol mini-retreat voor ontspanning en verbinding Een dag helemaal voor jezelf. Voel je welkom in een warme, zachte cocon van klank, cacao, en liefdevolle begeleiding, waarin jij alleen maar hoeft te zijn. Dit één-daagse retreat is er voor jou om tot rust te komen, op te laden, en even helemaal terug te zakken in jezelf. Een dag die je voedt, koestert, en helpt herinneren aan de zachte kracht in jou.
Meer lezen
Sunrise - Verdiepingsgroep
In Sunrise duiken we dieper dan ooit tevoren. Dit is niet zomaar een traject, dit is een reis naar jouw kern. Hier gaat het niet om ‘doen’, maar om écht ‘zijn’. Sunrise biedt je een veilige, helende plek waar je eindelijk vindt waar je zo naar verlangt: jezelf. Klaar om het maximale uit jezelf te halen zonder te pushen of te forceren? Dit is het pad.
Meer lezen